Т. Ајтовски

Т. Ајтовски

СДСМ – Кочани: ВМРО-ДПМНЕ имаше 9 години градоначалник и 12 години мнозинство, не реализираше проекти

09.02.2018  Почитувани граѓани, Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ од Кочани, очигледно следејќи ги наредбите на нивната Централа во Скопје, денеска имаше...

Прочитај повеќе

08.02.2018  На вториот пријателски контролен натпревар во подготвителниот период пред продолжението на првенството во Втората лига, за екипата на “Осогово“...

Прочитај повеќе

06.02.2018  Нов успех забележа екипата на “Баскет Дино“ во продоложението на првенството во Третата кошаркарска лига на Македонија. На гостувањето...

Прочитај повеќе
Page 65 of 67 1 64 65 66 67
Sep 29, 2023 - Fri
Кочани, MK
22°C
2 km/h, NE
45%
765.82 mmHg
ПЕТ09/29 САБ09/30 НЕД10/01 ПОН10/02 ВТО10/03
25/17°C
27/15°C
27/15°C
26/13°C
26/14°C
EAQI - European Air Quality Index е мерка која прави сума на сите измерени вредности од сензорите на државната мерна станица.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?