Т. Ајтовски

Т. Ајтовски

08.02.2018  На вториот пријателски контролен натпревар во подготвителниот период пред продолжението на првенството во Втората лига, за екипата на “Осогово“...

Прочитај повеќе

06.02.2018  Нов успех забележа екипата на “Баскет Дино“ во продоложението на првенството во Третата кошаркарска лига на Македонија. На гостувањето...

Прочитај повеќе

06.02.2018  Министерството за земјоделство ги проверува правните акти според кои досега се реализирани активностите околу проектот за изградба на браната...

Прочитај повеќе
Page 79 of 80 1 78 79 80
Feb 22, 2024 - Thu
Кочани, MK
7°C
8 km/h, ESE
82%
763.57 mmHg
ЧЕТ02/22 ПЕТ02/23 САБ02/24 НЕД02/25 ПОН02/26
-/7°C
14/7°C
15/8°C
14/10°C
15/10°C
EAQI - European Air Quality Index е мерка која прави сума на сите измерени вредности од сензорите на државната мерна станица.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?