Т. Ајтовски

Т. Ајтовски

СДСМ – Кочани: ВМРО-ДПМНЕ имаше 9 години градоначалник и 12 години мнозинство, не реализираше проекти

09.02.2018  Почитувани граѓани, Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ од Кочани, очигледно следејќи ги наредбите на нивната Централа во Скопје, денеска имаше...

Read more

08.02.2018  На вториот пријателски контролен натпревар во подготвителниот период пред продолжението на првенството во Втората лига, за екипата на “Осогово“...

Read more
Page 83 of 84 1 82 83 84
Apr 14, 2024 - Sun
Кочани, MK
20°C
чисто небо
чисто небо
1 m/s, SW
45%
768.82 mmHg
НЕД04/14 ПОН04/15 ВТО04/16 СРЕ04/17 ЧЕТ04/18
чисто небо
25/18°C
чисто небо
27/16°C
облачно
25/16°C
облачно
17/11°C
облаци
16/7°C

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?