Кочани

„Водовод“ да го чисти ѓубрето на Пониква и да добива надоместок – иницијатива за меѓуопштинска соработка на Кочани и Пробиштип

Општините Кочани и Пробиштип почнуваат нова иницијатива за воспоставување меѓуопштинска соработка, а причина за тоа...

Прочитај повеќе
Page 1 of 32 1 2 32
Feb 29, 2024 - Thu
Кочани, MK
12°C
10 km/h, E
71%
762.07 mmHg
ЧЕТ02/29 ПЕТ03/01 САБ03/02 НЕД03/03 ПОН03/04
-/12°C
11/9°C
13/9°C
15/7°C
14/7°C
EAQI - European Air Quality Index е мерка која прави сума на сите измерени вредности од сензорите на државната мерна станица.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?