Кочани

Започна реконструкцијата на патот кон Пониква, министерот Сугарески вети 60 милиони евра за патиштата во Кочанско

12.10.2018  Започнаа градежните работи за реконструкција и преасфалтирање на патниот правец од Кочани кон туристичко-рекреативниот...

Прочитај повеќе
Page 31 of 32 1 30 31 32
Feb 22, 2024 - Thu
Кочани, MK
7°C
8 km/h, ESE
85%
763.57 mmHg
ПЕТ02/23 САБ02/24 НЕД02/25 ПОН02/26 ВТО02/27
14/7°C
15/8°C
14/10°C
15/10°C
16/9°C
EAQI - European Air Quality Index е мерка која прави сума на сите измерени вредности од сензорите на државната мерна станица.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?