Маркетинг

Контакт:

info@kanal8.mk

тел. +389 33 550 888

ТВ Канал 8, ул. „Гоце Делчев“ 10а – Кочани

Програмата на Канал 8 Телевизија ви нуди можност за промоција на Вашиот бизнис, производ или услуга пред граѓаните од микрорегионот на Кочани (општините Кочани, Виница, Чешиново-Облешево и Зрновци), а преку IPTV каналот ВО ЖИВО се промовираат глобaлно.

Преку видео спот или пишан оглас претставете се директно пред потенцијалните коминтенти, потрошувачи или корисници. Канал 8 Ви овозможува емитување во различни термини во текот на 24-часовната програма, според Вашите потреби.

Ви нудиме неколку пакети на рекламирање, чија цена зависи од терминот на емитување. Промотивниот видео материјал може да биде подготвен од трета страна и наша обврска да го емитуваме или пак, во договор со Вас ќе го снимиме и изработиме ние.

Можноста за промоција преку програмата на Канал 8 ја користат повеќе наши коминтенти.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

© 2024 Текстовите и другите содржини се сопственост на Канал 8 телевизија. Секое нивно целосно или делумно преземање, користење или реемитување е дозволено само со претходна согласност од сопственикот.

Jun 25, 2024 - Tue
Кочани, MK
19°C
облаци
облаци
2 m/s, NE
77%
761.31 mmHg
ВТО06/25 СРЕ06/26 ЧЕТ06/27 ПЕТ06/28 САБ06/29
одвоени облаци
33/22°C
слаб дожд
34/21°C
одвоени облаци
31/20°C
чисто небо
29/19°C
чисто небо
31/18°C

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?