Ознака: водовод

Општина Зрновци ги почна градежните работи за подобрување на водоснабдувањето во Мородвис

Реализацијата на инфраструктурните зафати за подобрување на водоснабувањето во населените места, Општина Зрновци ја продолжува со ...

Прочитај повеќе

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?