Ознака: здружение на пензионерите – кочани

Протест на пензионерите од Кочани, бараат линеарно покачување на пензиите од по 3.500 денари

Пензионерите од Кочани денеска организираа мирен протест на кој побараа наместо најавеното процентуално, зголемувањето на пензиите ...

Прочитај повеќе

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?