Ознака: наводнување

Фрлени отпадоци во десниот магистрален канал предизвикаа опасност од поплавување на објектите кај ТППЕ – Кочани

Граѓанската неодговорност предизвика опасност од излевање на водата од десниот магистрален канал на хидросистемот „Брегалница“ и ...

Прочитај повеќе

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?