Ознака: кочани

Пензионерите од Кочани на протест побараа линеарно зголемување на пензиите и дрва за огрев или платена сметка за струја

Пензионерите од Кочани денеска по втор пат организираа протестен марш и собир на кој побараа линеарно ...

Прочитај повеќе

Противпожарното возило заглави меѓу тезгите во градскиот пазар, потребни се 20 минути да помине 300 метри од „Гоце Делчев“

Ниту итната медицинска помош ќе биде брза, ниту противпожарното возило ќе стигне навреме да интервенира во ...

Прочитај повеќе
Page 1 of 4 1 2 4

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?