Ознака: мурал

Стоилковски го изработува вториот мурал на влезот во Кочани, ќе ја има црквата „Св. Георгиј“ и Споменикот на слободата

Академскиот уметник Дејвид Стоилковски од Куманово го почна сликањето на вториот мурал на влезот во Кочани, ...

Прочитај повеќе

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?