Ознака: оризарска река

Општина Кочани ќе вложи 2,5 милиони денари за чистење канали и изградба на земјени патишта во Цацков Бунар и Мал Орман

Општина Кочани почнува постапка за реализација на неколку инфраструктурни зафати со кои ќе се подобруваат условите ...

Прочитај повеќе

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?