Ознака: протестен собир

Граѓаните повторно на протест против загадувањето од градската депонија, нема да се откажат додека не се реши проблемот

Граѓаните кои во четвртокот почнаа со протест против загадувањето од комуналната депонија кај Бели, во петокот ...

Прочитај повеќе

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?