Ознака: пск „осогово“

Зоран Николов, член на ПСК „Осогово“ се искачи на Аконкагва, највисокиот планински врв во Јужна Америка

се искачи на АконјЧетиричлена македонска група планинари успешно ја завршија експедицијата во Јужна Америка и се ...

Прочитај повеќе

Членови на ПСК „Осогово“ ја маркираа планинарската патека од Цера до врвот Китка на Осоговските Планини

Во рамки на одбележувањето на Националниот ден на планинарските патеки, членови на планинарскиот спортски клуб „Осогово“ ...

Прочитај повеќе

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?