Ознака: реакција

СДСМ – Кочани: ВМРО-ДПМНЕ имаше 9 години градоначалник и 12 години мнозинство, не реализираше проекти

09.02.2018  Почитувани граѓани, Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ од Кочани, очигледно следејќи ги наредбите на нивната Централа ...

Прочитај повеќе

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?