Ознака: федерација на фармери

„Јуфкијада 2023“ во Зрновци: Промоција на домашните производи и барање да се почитува Програмата за мајчинство за земјоделките

Општина Зрновци денеска беше домаќин на манифестацијата „Јуфкијада 2023“, што ја организираше Националната федерација на фармери, ...

Прочитај повеќе

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?