Ознака: христијан мицковски

Мицковски во Кочани: Градот добива нов лик, секаде каде има градоначалници од ВМРО-ДПМНЕ се зборува само за нови проекти и за градење

Во рамки на активноста „Ова е Македонија за сите“ што ја спроведува ВМРО-ДПМНЕ, денеска партискиот претседател ...

Прочитај повеќе

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?