Регион

Браната Калиманци ќе се чисти од пластичен и тврд отпад, формиран Координативен одбор за спроведување на активностите

Еколошкото друштво „Здравец“ од Македонска Каменица и Водостопанската подружница „Брегалница“ од Кочани во наредниот период...

Прочитај повеќе

38. Меѓународен фолклорен фестивал „Истибањско здравоживо“, завршниот концерт в среда на плоштадот во Виница

Викендов почнаа активностите во рамки на програмата од Меѓународниот фолклорен фестивал „Истибањско здравоживо“, што годинава...

Прочитај повеќе
Page 1 of 10 1 2 10
Sep 29, 2023 - Fri
Кочани, MK
20°C
4 km/h, NE
54%
765.82 mmHg
ПЕТ09/29 САБ09/30 НЕД10/01 ПОН10/02 ВТО10/03
25/17°C
27/15°C
27/15°C
26/13°C
26/14°C
EAQI - European Air Quality Index е мерка која прави сума на сите измерени вредности од сензорите на државната мерна станица.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?