ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Apr 14, 2024 - Sun
Кочани, MK
22°C
чисто небо
чисто небо
2 m/s, SW
40%
768.82 mmHg
НЕД04/14 ПОН04/15 ВТО04/16 СРЕ04/17 ЧЕТ04/18
чисто небо
24/18°C
чисто небо
27/16°C
облачно
25/16°C
облачно
17/11°C
облаци
16/7°C

Во Виница промовирана стихозбирката „Ода(м) за Плачковица“ од роднокрајниот автор Доне Иванов

Општинската библиотека „Ванчо Прке“ од Виница беше домаќин на промоцијата на стихозбирката „Ода(м) за Плачковица“ од роднокрајниот автор Доне Иванов....

Тошковски: МВР ќе ја разгледа иницијативата од Општина Зрновци за отворање полициска канцеларија

Министерството за внатрешни работи ќе ги разгледа законските одредби и реалните можности за отворање полициска канцеларија или полициско одделение во...

СИТЕ ВЕСТИ

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?